Evde Kal Türkiye Banner

YÖNETiM

GENEL BAŞKAN
Cem Cengiz UZAN

Genel Sekreter
Melek DİNGAZ


Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı
Bülent BARUT

Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı
Fatma TÜRKAN

Teşkilât Başkanı ve Genel Başkan Vekili
Mehmet Emin AYANOĞLU


Teşkil
atma Başkan Yardımcısı
Halil CEYLAN

ROZ Design Sosyal Medya Servisleri

Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı
İbrahim ALTINOĞLU

Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı
Serdar EREN

Seçim İşleri Başkanı
Hüseyin Onur AKYÜZ

Seçim İşleri Başkan Yardımcısı
Fikri YILMAZ

Basın ve Propaganda İşleri Başkanı ve Basın Sözcüsü
Adil AŞIRIM

Yerel Yönetimler Başkanı
Muzaffer ARIKAN

Halkla İlişkiler Başkanı
Ali Yüksel ONURAL

Eğitim İşleri Başkanı
Umur YUMUTURUĞ

Kadın ve Gençlik Kolları Başkanı
Gökhan SUNGUR

Araştırma ve Planlama Başkanı
Uğur İBRAHİMHAKKIOĞLU

İstanbul ve Marmara Bölgesinden Sorumlu
Genel Başkan Yardımcısı
Duran DÜNDAROĞLU

Genel Muhasip ve Mesleki ve Sosyal Kuruluşlar Başkanı
Selahattin BAL
Ramazan ÖZCAN


MERKEZ YÖNETİM KURULU

Asil Üyeler:

Ayhan GELENOĞLU
Behlül Recep İNAL
Nevra Köse
Adil AŞIRIM (Elektrik Y.Mühendisi)
Ufuk İLKİZ (İktisatçı)
Cahit ÇETECİOĞLU (Yönetici)
Gönül Saray ALPHAN (Mühendis)
Halil Şahin DOST (Avukat)
Mahmut UYANIK (Hukukçu)
Şükrü KARADAĞ (Yönetici)
Serhat Süleyman ÖNAL(Göz hastalıkları uzmanı)
Mehmet Cafer SAYILIR (Doktor)
Adnan AKIN (Ticaret)
Faruk DURAK (Eczacı)
Mustafa Asım BOZCA (Tüccar)
Gökhan SUNGUR (Serbest)
Ali Yüksel ONURAL (Gazeteci)
Turhan SOFUOĞLU (Antrenör)
Mehmet Tarık ÖZDİLEK(Tüccar)
Güven DEMİR (İşadamı)
Halit TOPYAY (İşadamı)
Muzaffer ARIKAN (Ezcacı)
Ayhan Kerim KÜÇÜKKAYALAR (İşadamı)
Reha Ferhun GÜLÜ (İşletme)
Sedat HAYRAN (Bankacı)
Rıza KÜLTÜR(Gazeteci)
Zeyyat KAFKAS (İşadamı)
Oguz AŞKALLİ (Emekli)
Selahattin BAL (İktisatçı)
Duran DÜNDAROĞLU (Yönetici)
Ayhan ÇEVİK (Mali müşavir)
Tunç BURUŞUKOĞLU (Yönetici)
Müştak AYVAZ (Üstdüzey yönetici)
Gökhan AKBORU (Serbest)
Deniz KANDIRALIOĞLU (Serbest muhasebeci)
Şahin TORUN (Mühendis)
Savaş ÇİÇEK (Avukat)
Meltem Ayten KARATAŞ (İşkadını)
Hayri Umur YUMUTURUĞ (Bilgisayar)
Hüma KAPLAN (İşadamı)
Dursun LİMANOĞLU (Serbest)
Cemal YÜKSEKKAYA (Ziraat Yüksek Mühendisi)
Metin ALTMIŞKARA (Avukat)
Kemal KAMBER (Emekli Hakim)
İzzet ÜNLÜ (Emekli Daire başkanı)
Uğur EYÜPOĞLU (Mühendis)
Fatih ATMACA (Eczacı)
Banu Begüm TÜLBENTCİ (İngilizce okutmanı)
Filiz DÜNDAROĞLU (Medya)
Hüseyin DİKER (Oto Teknisyeni)
Ela CANDAN(Asistan)

Yedek Üyeler:

Rahmi TAŞ (Mali Müşavir)
Hasan TAŞ (Optisyen)
Duran ŞAKOĞLU (Serbest)
Melek DİNGAZ (Yönetici)
Abdurrahman NAZİFKOCA (Serbest)
Ayşe Sibel ALPAN ( Eczacı)
Recep KAYA (Esnaf)
Zeynep AKKUŞ (Ev Hanımı)
Bahri ÜLKER (Emekli)
Mehmet KAMAN (Teknisyen)
Solmaz ERDEM KARAHASAN (Emekli Öğretim Üyesi)
Cihan AKBORU (Serbest)
Mustafa Mert BURUŞUKOĞLU (Serbest)
Kamil TAZICI (Emekli)
Doğan BECERİK (Serbest)
Fatma Ayhan ÖZKUL (Emekli)
Önal ÖZEN (Serbest)
Mehmet Murat MEMİKOĞLU (Diş Doktoru)
Hayati BÜLBÜL (Tüccar)
Firdevs KIRAL (Emekli)
Sadık YABAN (Serbest)
Esra Pınar TURAL (Grafiker)
Eyüp KEMENT (Gazeteci)
Şerife Semra ATCAN (Serbest)
Sinan KESER (Serbest)
İlhan İZGİ (Gazeteci)
Hakan BORAN (Şoför)
Yeşim ŞENGÜN GÖKART (Asistan)
Bora YAPICI (Serbest )
Fatma SOYUNER (Asistan)
Murat SERİM (Şoför)
Birol TURAN (Serbest)
Ufuk GÜVENSOY (Serbest)
Güner COŞKUN (Şoför)
Gökhan ATMACA (Serbest)
Serkan CİHAN (Makine Ressamı)
Halil GÖKSU (Muhasebe)
Bülent ÜLKER ( Serbest)
Berrin TURAL (Seramik Teknikeri)
İskender YILDIRIM (Serbest)
Oktay OK (Serbest )
Gökay KURTTEPE (Şoför)
Rüstem KUŞ (Serbest)
Saldıray ERGANİ (İş Adamı)
Mustafa KALYONCU (Serbest)

MERKEZ DİSİPLİN KURULU

Disiplin Kurulu Başkanı
Ceyhun ERTÜRK

Asil Üyeler:

Osman BECERİK
Bilgin YAZICIOĞLU (Avukat)
Şaylan ÇIĞGIN (Avukat)
Mehmet Saim DİKİCİ (Avukat)
Vasıf Soner ÇOKBİLGİN (Serbest)
Bengü Ersoy KIRTIL (Avukat)
Cihan TAŞ (Yönetici)
Ali AKKUŞ (Muhasebe)
Aylin BURUŞUKOĞLU (Ev Hanımı)
Emel AKBORU (Ev Hanımı)

Yedek Üyeler:

Mehmet Taner GÖKART, Elif Esra KIRIMLI, Murat AYDOĞAN, Serkan DÜNDAROĞLU, Bekir Özcan UÇAR, Akif ÖZTABAK, Sebehattin TAZICI, Ali ÖZKAN